Vybíráme televizní stěnu

Televizní stěna nebo i obývací stěna, jak chcete, není rozhodně jednoduchou volbou výběru. Každý z nás zřejmě tuší, že je logické nejprve pořídit televizi a až poté televizní stěnu, ale v závěru se tím až tak neřídíme. Když máme možnost něco pořídit levněji a teď, zatmí se nám před očima a slepě produkt koupíme.

Televizní retro stolek tak k moderní televizi bude vypadat spíše směšně, než cokoliv jiného. Pokud bude ovšem celý prostor působit rustikálně, proč ne. Masivní obývací stěny s možností umístění tv doprostřed všeho dění tak nemusí být špatné, ale musíte mít jasno. Do nadčasového stylu nebo Feng Shui se nehodí, tam je prvotním kritériem odlehčení a vzdušnost.

Hlavní parametry pro výběr TV stěny

Moderní TV stěny se dnes skládají z několika modulů, které lze od sebe vzájemně oddělovat a použít i jednotlivě. Už nejsme vázaní na jistou rigiditu dřívějších možností, kdy jsme museli poctivě měřit každý milimetr. U těchto luxusních komponentů se sice může stát, že nám někde něco přesně nesedne, ale máme větší variabilitu prvek nebo klidně celou část, přemístit jinam. Jednotlivé sektory tak mohou být po čase sestaveny zase jinak, což nám dává daleko pestřejší pole působnosti v naší fantazii.

U bytů spojených s kuchyní nebo jídelnou, je potřeba koupit materiál i odstín tak, aby zároveň nerušil výsledný efekt celého prostoru. Pokud se zaměříme na základ, který nás bude zajímat především, jsou jimi rozměry, hmotnost, cena a materiál.

TV stěna nebo TV stolek?

Řada lidí zapomíná na další příslušenství, které je např. k domácímu kinu, skutečně hodně rozmanité. V závěru může zabrat více prostoru, než se kterým jsme počítali a tv stolek nemusí být najednou dostačujícím. Nic není ztraceno a další úložné prostory mohou situaci zachránit. Stačí si jen vybrat televizní stěnu se spodními nebo vrchními přihrádkami, které ukryjí věci, které nechceme mít položené vedle tv a vlastně neustále na očích. Při sledování tv jsou rušivým elementem.

Nejčastějším typem nákupu v dnešní době jsou stěny v podobě tv stolku, polic, skříněk a komody. V minimalistickém pojetí se lidé spokojí i s tv držákem a umístěním tv na stěnu.

Náš výběr
LG 32LK6200
LG 32LK6200
6 990 Kč

TOPlist
TOPlist