Levné televize do 10 000 Kč

Přeskakující obraz, splašená kočka, dětský fotbal v obývacím pokoji, vydařená oslava, stáří,… Je jedno, proč vám odešla vaše stará televize, protože co je důležitější – potřebujete televizi novou. Pokud ale nechcete za novou dávat celou svou několika měsíční výplatu či si na ni brát půjčku, pořiďte si levnou televizi, která ale přesto zvládne uspokojit všechny vaše požadavky.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Úhlopříčka obrazovky
108 cm
123 cm
101 cm
108 cm
126 cm
80 cm
102 cm
Úhlopříčka v palcích
43 "
49 "
40 "
43 "
50 "
32 "
40 "
Druh
LED 
LED 
LED 
LED 
LED 
LED 
LED 
Smart televizor
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
DVB-T tuner
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
DVB-C/C2
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
3D televizor
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
4K televizor
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
Formát obrazovky
16 : 9 
16 : 9 
16 : 9 
16 : 9 
16 : 9 
 
 
Rozlišení
3840 x 2160 
3840 x 2160 
3840 x 2160 
3840 x 2160 
3840 x 2160 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
Prohnutá obrazovka
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Scart
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
USB port
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Počet HDMI
ne 
PIP
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Wi-Fi
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
LAN konektor
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 29 hlasy, průměrně 4.3 z 5

Mottem většiny velkých společností, které se zabývají spotřební elektronikou, je přinést nejnovější technologie a kvalitu do vašeho obývacího pokoje a to za nízkou cenu. To znamená, že levné televize snadno seženete i u firem jako je Sony, Samsung, GoGen, Philips a další. Zatímco jiné televize jsou sázkou do loterie, kdy přestanou fungovat, s těmito levnými televizemi vás čekají hodiny plnohodnotné televizní zábavy. S nimi máte jistotu, že jste si domů pořídili kvalitního, rychlého a odolného společníka, který se o vás postará.

Co umí taková televize za pár korun?

I když si koupíte novou televizi, nemusíte se obávat, že to bude „hlupák“. Za nízké ceny se dají pořídit opravdu výkonné televize, které navíc mohou být i chytré. Zaleží na vás, jakou televizi si chcete pořídit, ale faktem je, že ani za chytré televize, nemusíte dávat jako za dovolenou na Bahamách. Levné televize od drahých v podstatě nepoznáte, protože i ony mají perfektní obraz full HD, plný a jasný zvuk, který vás vtáhne do děje, výrazné a pestré barvy a ostrost obrazu vám umožní vidět i ty nejmenší detaily. V případě, že si navíc pořídíte levnou chytrou televizi, připojíte se také přes ni na internet. Být online nikdy nebylo snadnější.

Můžete si na televizi vyzkoušet také hraní her, stahování aplikací jako je Skype či chat, přehrávání videí v nejvyšší možné kvalitě, pouštění písniček přes youtube, apod. Levné chytré televize vás na slovo poslechnout a to doslova, protože reagují na jednoduché slovní příkazy a gesta. Některé levné televize mají navíc technologii 3D, takže potěšení z 3D filmů, si můžete užívat v pohodlí svého obýváku.

Co můžete čekat od levné televize?

  • hdmi vstup
  • wifi
  • LAN konektor
  • Full HD obraz
  • čisté a ostré barvy
  • nízká spotřeba

Levné televize vás neprozradí

V případě, že se rozhodnete koupit levnou televizi, se nemusíte bát, že by to na vás práskla. Většina levných televizí je k nerozeznání od drahých modelů, které oplývají třeba jen jednou nebo dvěma aplikacemi navíc. Tak proč za ně utrácet, když levné televize poslouží stejně tak dobře? Levné televize mají v mnoha případech elegantní design a jejich stylové provedení se snadno sladí s každým obývacím pokojem.

Je jedno, jestli u vás doma převládá dřevo, bílá, zelená, kámen nebo měkké koberce, protože levné televize sednou jako zadek na hrnec do každé domácnosti. Navíc jejich ovládání je naprosto jednoduché, vládnout jim tedy může jakýkoliv člen rodiny. A to doslova. Ani levné televize už dnes nemusí podléhat televiznímu programu, ale můžete si na nich pouštět cokoliv, co jen chcete – vaše oblíbené filmy, seriály, online pořady, fotografie i videa máte na dosah ruky. Tak nebuďte už jen pasivním divákem a sestavte si vlastní televizní program podle svých představ – postačí vám k tomu i televize za pár korun.

Výhoda domácí výroby

Péče o levnou televizi není nijak velká a v podstatě se neliší od péče o obyčejnou drahou televizi. Levné televize je potřeba jen správně naladit a v případě problému zavolat na servis pro danou značku. U některých levných televizí je navíc výhoda, že jsou domácího původu, jako je například společnost GoGen nebo jako třeba firma Changhong, která tu má svoji výrobnu. Snadno se tak dovoláte opravy v případě nějakého problému. V žádném případě to ale neznamená, že levné televize jsou náchylnější k poruchám, kromě ceny jsou totiž vyráběny stejně tak poctivě a kvalitně, jako televize drahé.

Neplaťte zbytečně víc, i levné televize obohatí vaše smysly a dosavadní pocity ze sledování televize – posuňte se o level výš.

TOPlist
TOPlist