Nejlevnější televize do 8 000 Kč

Rozbila se vám televize a za novou nechcete dát moc peněz? Nebojte se, že byste skončili s malou černobílou televizkou, které přeskakuje obraz, chrčí zvuk tak, že je slyšet každé desáté slovo, a kvůli přepnutí na jiný kanál se musíte zvednout, dojít k obrazovce a ručně přeladit. Dnešní nejlevnější televize, které jsou na trhu, jsou vybavené moderními technologiemi a ani v nejmenším vám nebudou dělat ostudu.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Úhlopříčka obrazovky
108 cm
80 cm
80 cm
80 cm
108 cm
80 cm
81 cm
Úhlopříčka v palcích
43 "
32 "
32 "
32 "
43 "
32 "
32 "
Druh
LED 
LED 
LED 
LED 
LED 
LED 
LED 
Smart televizor
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
DVB-T tuner
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
DVB-C/C2
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
3D televizor
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
4K televizor
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Formát obrazovky
16 : 9 
 
16 : 9 
 
16 : 9 
16 : 9 
 
Rozlišení
3840 x 2160 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
Prohnutá obrazovka
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Scart
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
USB port
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Počet HDMI
PIP
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Wi-Fi
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
LAN konektor
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 22 hlasy, průměrně 4 z 5

Stačí vám opravdu jen velmi málo peněz, na to, aby vám doma hrála kvalitní, nabušená a přitom nejlevnější televize. I největší společnosti věhlasných značek sází na nízké ceny a vysokou jakost, kterou si do obýváku můžete pořídit hned teď, aniž by to pro vás představovalo velké výdaje. Pokud nechcete riskovat, že by nejlevnější televize byla křáp, vsaďte na značky, jako je GoGen, Philips, Panasonic, Sony a další, které snižují svoje ceny, aby se přizpůsobily vašim možnostem. Ani v nejmenším ale neubírají nic na hodnotách svých produktů, protože v tomto případě neplatí, že co je vzato jinde, musí být přidáno onde.

Co vám nejlevnější televize může nabídnout

I ty nejlevnější televize jsou dne vybaveny nezbytnostmi jako je ostré rozlišení a full HD obraz, zvuk tak čistý, že při každém zaťukání v televizi budete chodit ke dveřím kontrolovat, jestli někdo nepřišel, a bohaté a jasné barvy. I některé z nejlevnějších televizí jsou našlapané technologiemi, se kterými si sledování televize užijete mnohem více. Kromě promítání a kopírování televizního programu do nich můžete totiž zapojit internet nebo USB disk a pustit si svoje oblíbené písničky, filmy, seriály, pořady a videa.

Buďte tvůrcem svého vlastního večerního programu a pouštějte si, co chcete, kdy chcete a jak to chcete, protože nejlevnější televize se zvládnout hned naladit na vaši vlnu.

Specialitka pro fajnšmejrky

Pokud je vám nejlevnější televize, která perfektně přehrává všechno, co chcete, málo, zkuste se podívat po takové, která je „študovaná“. I v kategorii nejlevnějších televizí můžete najít skvosty, jako jsou chytré televize, se kterými se stáváte aktivním divákem. Snadno s nimi budete v obraze, připojíte se online a stáhnete se videa, obrázky nebo některé aplikace či třeba hry.

Chytré televize posouvají hranice klasického sledování obrazovky mnohem dál a přitom jsou stále nejlevnější. Podobně je tomu také u 3D televizí, které vás vtáhnou do děje, ať chcete nebo ne. Stačí si jenom nasadit brýle a hned se ocitnete ve světě Harry Pottera, Hvězdných válek nebo jiných vašich oblíbených chuťovek. Sjíždějte vlnu televizní zábavy po svém a staňte se pánem svého volného času. Je to snadné i s nejlevnějšími televizemi, které pořídíte za ceny, které velmi potěší vaši peněženku. Zapomeňte na drahé modely, na které by vám nestačilo ani dvacet pořádných prasátek naplněných k prasknutí.

TOPlist
TOPlist