Televize Samsung

Chcete si pořídit novou televizi, ale připadá vám, že z takového množství si snad ani nemůžete vybrat? Tak to udělejte jednoduše a vsaďte na jistotu, kterou představuje televize Samsung. Přesně jak sama společnost říká – jejich televize je stvořená pro vaše smysly, tak se nalaďte na tu správnou vlnu a užijte si televizní zábavu v trochu jiném rozměru.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Úhlopříčka obrazovky
108 cm
125 cm
 
 
163 cm
80 cm
108 cm
Úhlopříčka v palcích
43 "
50 "
 
 
65 "
32 "
43 "
Druh
LED 
LED 
LED 
LED 
LED 
LED 
LED 
Smart televizor
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
DVB-T tuner
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
DVB-C/C2
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
3D televizor
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
4K televizor
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
ano 
Formát obrazovky
16 : 9 
16 : 9 
 
 
16 : 9 
 
16 : 9 
Rozlišení
3840 x 2160 
3840 x 2160 
 
 
3840 x 2160 
1920 x 1080 
3840 x 2160 
Prohnutá obrazovka
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Scart
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
USB port
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
Počet HDMI
ne 
ne 
PIP
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Wi-Fi
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
LAN konektor
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 27 hlasy, průměrně 4 z 5

S televizí Samsung je to jako vstup do jiné dimenze, s ní totiž nebudete pasivním divákem, který sedí na gauči, ale dostanete se přímo do děje, kam vás vtáhne podmanivě čistý zvuk, perfektně ostrý obraz, a také jasné a syté barvy. Televize Samsung jsou prostě jedničkou mezi všemi a ani v nejmenším by jedna taková neměla chybět ve vašem obýváku. Překvapte své známé, rodinu i kamarády, když uvidí dokonalý obraz vaší televize Samsung, nebudou od vás ani chtít odejít.

Chytré televize Samsung

Poslední dobou se velmi rozmáhají tzv. chytré televize neboli smart TV, které kromě dokonalého obrazu přinášejí mnoho dalších vymožeností. S chytrou televizí od Samsung už nebudete nikdy muset hledat ovládání, místo něho vám postačí váš chytrý telefon nebo ruka či hlas. Chytré televize Samsung jsou schopné reagovat na jednoduché slovní pokyny, gesta a některé lepší modely mají nastavené dokonce rozeznávání obličeje. Takže, když si budete chtít spustit některé aplikace, které s televizemi od Samsung budete mít k dispozici mávnutím ruky, stačí se postavit před televizi a ona si vás pozná.

Chytré televize Samsung jsou v mnohém podobné chytrým telefonům, můžete se s nimi připojit na internet, ať už přes wi-fi nebo kabel, stáhnout si aplikace jako je Skype nebo chat, prohlížet si své fotografie v tom nejlepším rozlišení, promítat si filmy a seriály online nebo z flešky. U televizí Samsung je velmi sympatická také cena, která je nejen velmi přítulná, ale zároveň zaručuje skvělou kvalitu, rychlost a přesnost.

Televize od společnosti Samsung jsou hvězdou na trhu

samsung-logoSamsung je společnost, která se kromě různých odvětví, jako je finančnictví, chemický a zábavní průmysl, soustředí na výrobu spotřební elektroniky. V této značce, která pochází z Jižní Koreje, máte jistotu, že se vám do domácnosti dostává kvalitní televize, která bude bezvadně fungovat ještě dalších 50 let.

televizí Samsung už nikdy nebudete nadávat, že v „televizi nic nedávají“, protože s jejich výrobky se stanete pánem svého televizního programu, své zábavy a trávení svého volného času. Je jedno, co budou dávat podle televizního programu, protože vy si můžete vybrat, cokoliv jen chcete. Pusťte si třeba oblíbený film, seriál nebo online pořad a aktivně utvářejte podobu svého volného času. S televizí od Samsung, které sází jen na nejnovější technologie, budete v obraze a budete to právě vy, kdo bude rozhodovat o to, na co se bude dívat, kdy se na to bude dívat a jak se na to bude dívat.

Užijte si 3D i ve vašem obýváku

Televize Samsung se budou ve vaší domácnosti cítit jako doma, protože tam okamžitě zapadnou. Jejich tělo je štíhlé, jsou lehké a naprosto ladné v každém ohledu, snadno je sladíte s nábytkem ve vašem obývacím pokoji. Kromě toho disponují televize Samsung širokoúhlou obrazovkou s velkou úhlopříčkou, abyste se do svých filmů mohli doslova ponořit. Navíc je to velká výhoda pro sledování filmů ve 3D, kteroužto schopností televize Samsung také vládnou.

Nasaďte si 3D brýle a nechte se na nové velké televizi Samsung vtáhnout do děje, budete si připadat, jako kdybyste tam opravdu byli. Užijte si připojení k internetu přes televizi, přehrávání fotek a videí z USB disku, vysoké rozlišení, konverzi 2D obrazu do 3D a dokonalý zvuk, protože toto všechno vám v jednom velkém balení nabízejí televize Samsung, které se vám přizpůsobí a připraví pro vás dokonalý požitek a zážitek ze sledování televize.

TOPlist
TOPlist